Menu

AnonimekPL

Technologia bliżej nas

EcoBranding firm

anonimekpl

W ostatnim czasie robi się dużo rzeczy aby planeta była czysta i by być Eco i uważam,że jest to dobre,ale z umiarem.Firmy zainteresowały się Ekologią i postanowiły pozmieniać swoje loga.Na takie oczywiście,które będę ekologiczne nie chodzi tu o dodanie do loga koloru zielonego,bo na przykład McDonald’s dziwnie by wyglądał zielonym łukiem ale okej.Firmy poszły w taką drogę,aby w logo było mniej zapełnienie co się równa mniej zużytego tuszu.Firmy nazwały to jako Eco Branding.I tak właśnie będzie wyglądało logo wspomnianego McDonald's

029a07c053bd1e7ef57a1a18321f9edbTak logo H&M

filing_images_1314ef986a4dA tak logo Nike

filing_images_6d858024835fWedług mnie te loga wyglądają lepiej i nowocześniej.A wy co o tym sądzicie?Myślicie,że to rozwiązanie jest bardziej Eco?Które logo lepsze,stare czy po EcoBrandingu?Napiszcie o tym w komentarzach.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [aliso] *.dynamic.mm.pl

    To jest świetny pomysł, wcześniej o tym nie wiedziałam. Taki prosty detal, klient pomyśli, że fajne, unowocześnione logo, a środowisko będzie miało trochę lżej. Chociaż akurat wielkie koncerny najbardziej je niszczą, no ale chociaż jakiś świadomy krok z ich strony.

© AnonimekPL
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci